• Netgear 10GE LR SFP+ MODULE

Symbol: AXM762-10000S

Moduł 10GBase-LR SFP+ kompatybilny z wbudowanymi zatokami SFP+ w GSM73xxS/GSM72xxPS oraz AX743. Posiada złącze typu LC.

Kolor Srebrny
Gwarancja producenta 5 lat
Wyposażenie Brak
Linia ProSafe
Dedykowany model Przełączniki z wbudowanymi zatokami SFP+ w GSM73xxS/GSM72xxPS oraz AX743
Opis Moduł 10GBase-LR SFP+, Zasięg do 10 km przy wykorzystaniu światłowodu 9/125 um SMF single mode, Zasięg do 300 m przy wykorzystaniu światłowodu 50/125 um laser-optimized OM3 multimode, Zasięg do 33 m przy wykorzystaniu światłowodu 62.5/125 um OM1 multimode
Rodzaj akcesorium Moduł
4663.29
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty 24/7 InPost 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 572154805

Zostaw telefon

AXM762 Moduł 10GBase-LR SFP+ marki Netgear kompatybilny z wbudowanymi zatokami SFP+ w GSM73xxS/GSM72xxPS oraz AX743. Posiada złącze typu LC.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci