• UBIQUITI UF-OLT-4 GPON GIGABIT PASSIVE OLT, 4-PORTS

Symbol: UF-OLT-4-EU
4642.53
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty 24/7 InPost 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 572154805

Zostaw telefon
Urządzenie wyposażone w 4 porty Gpon OLT SFP oraz 1 port 1G/10G SFP+. Posiada 512 MB pamięci RAM.
Kolor Czarny
Waga (g) 1930
Wysokość (mm) 42.55
Szerokość (mm) 299.8
Głębokość (mm) 258.95
Pozostałe parametry Prędkość GPON: 2.488 Gbps Upstream (TX), 1.244 Gbps Downstream (RX), Długość fali: 1490 nm TX, 1310 nm RX, Procesor: MIPS 1004kc 880 MHz Dual Core
Wyposażenie Kabel zasilający
Zasilanie Sieciowe
Gwarancja 1 rok
Porty sieciowe 4x Gpon OLT SFP, 1x 1G/10G SFP+
Złącza komunikacyjne USB, 2x RJ-45
Zakres temperatur pracy (st. C) -10 do 45
Zakres wilgotności pracy (%) 10 do 90
Wbudowana pamięć 512 MB (RAM)
Konfiguracja i zarządzanie tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Producenci