• Zestaw klawiatura i mysz Microsoft Sculpt Comfort Desktop

Symbol: L3V-00021
Brak towaru
239.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu NaN
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty 24/7 InPost 11.99
Kurier InPost 13.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Maksymalny komfort

Dzięki wyprofilowanym kształtom, dostosowanym elementom, które z łatwością dopasowują się do potrzeb użytkownika, oraz specjalnie zaprojektowanej prawo-ręcznej myszy zestaw Sculpt Comfort Desktop odmieni sposób, w jaki korzystasz z klawiatury i myszy. Umożliwia ułożenie nadgarstków w neutralnej pozycji i jednocześnie zapewnia funkcjonalność i dostęp do skrótów, które zwiększają skuteczność pisania.

image


 

Nowoczesny modułowy kształt

Zgrabna budowa i wygodne kształty sprawiają, że klawisze są łatwo dostępne — ułożenie dłoni i proste nadgarstki na klawiaturze ergonomicznej chronią przed poparzeniem i urazami związanymi z powtarzającym się naciskiem. Podzielony klawisz spacji pełnie również funkcję przycisku Backspace, dzięki czemu naciskanie klawiszy jest wygodniejsze. Mało miejsca do pracy? Zestaw Sculpt Comfort Desktop można w łatwy sposób złożyć i uzyskać bardziej kompaktowy wygląd poprzez odczepienie podkładki pod dłonie.

 

image


 

Współpraca z systemem Windows

Zestaw Sculpt Comfort Desktop zapewnia idealną współpracę z systemem Windows 10. Klawisze szybkiego dostępu na klawiaturze zostały zoptymalizowane pod kątem działania w systemie Windows 10, dzięki czemu pozwalają na błyskawiczną i łatwą nawigację. Znajdująca się z boku myszy płytka do obsługi dotykowej w systemie Windows, której można przypisać różne funkcje, umożliwia szybki dostęp do menu Start, funkcji Cortana (dostępność może się różnić), aplikacji OneNote, widoku zadań i pulpitów wirtualnych.

 


 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia